1x16 PLC Splitter,siglemode,SC/APC, FC,ST,LC,SC/PC konektor ODN

€309.63
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
  • Miesto Pôvodu: Guangdong, China (Mainland)
  • Číslo Modelu: 1*16 SC/APC PLC Splitter
  • Názov Značky: FiberCore

Popis Produktu

1*16 PLC splitter

Výkonnostné špecifikácie

Druh

1*16

Operačný Vlnová dĺžka(nm)

1260~1650

Insertion Loss(dB)

Typické

10

Maximun(Trieda P/S)

10.5/10.7

Jednotnosť(dB)

Typické

0.5

Maximun

0.8

Vrátenie a Strát(dB)(Trieda P/S)

55/50

PDL(dB)

Typické

0.15

Maximun

0.3

Urcenim(dB)

Minimun

55

Vlákna Dĺžka(m)

1.0 alebo vlastné dĺžka

Vlákna Typu

singlemode SMF-28

Vlnová dĺžka Súvisiace Straty(dB)

Typické

0.2

Maximun

0.3

Teplotná Stabilita(-40~85)(dB)

Typické

0.2

Maximun

0.4

Opterating Teplota()

-45~+80

Skladovacia Teplota()

-45~+80

* Dátum bez konektor

Aplikácie:

1. Fiber to the Point (FTTX)

2. Fiber to the Home (FTTH)

3. Pasívne Optické Siete (PON)

4. Lokálne Siete (LAN)

5. Káblovej Televízie (CATV)

6. Test Zariadenia

Tento produkt je možné upraviť podľa vašich požiadaviek.

 

Súvisiace produkty

30mW Optické Pero Fusion Fibra Optica Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator 30 km VFL650-2S-30mW 10pcs/veľa
€506.95
QIALAN 1,5 m 10pcs SC APC vlákniny pigtail Simplex 9/125 G657A Single Mode Optického Pigtail
€4.07
10 Metrov Žena MPO/MTP-MPO Žena OM3 12 Prameňov 12 Core Multi-mode 10G Vlákniny Optický Kábel pre QSFP+SR Modul AQUA Typ-B
€50.86
8pcs Nové ZTE F660 V5 GPON onú exkluzivitu 4FE+ 2TEL+ USB+ Wifi anglický Firmware Optických Vlákien, Zariadení FTTH Terminálu ONT, Žiadne okno
€155.14
SC optický kábel svorkovnica 24 úst lc nakresliť rám typ 24 jadro optického vlákna distribúcia rám
€41.54
Doprava zadarmo DHL! SMF 10G Dual LC Konektor 1550nm ZR Vysielač 80km SFP Modul SFP-10G-ZR
€194.98
Patch Kábel LC-LC UPC SM 48 Jadier batožinového priestoru Breakout 2.0 mm GoodFtth 10-50 m
€344.18
5 ks Fľašu Alkoholu Únik Dôkaz 160 ml/210ml/250ml - Optické Vlákna FTTH
€11.02