Transformer elektronický transformátor všetky medený napájací transformátor 25X40 typ zásuvky 220V premennej 12V/70W

€58.32
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
  • Cievka Štruktúrou: Toroidné
  • Frekvencia typ: napájanie frekvencia
  • Cievka Číslo: ŽIADNE
  • Fáza: ŽIADNE
  • Model: 220V premennej 12V/70W
  • Použitie: Usmerňovač
  • Číslo Modelu: transformátory

[popis produktu]

Menovitý výkon 70W

[špecifikácie výrobku] 25 X40 zásuvky (I) môže byť potrebné urobiť)

[vstupné napätie] 220V (110V, 380V napätie môže byť prispôsobený podľa požiadavky)

[výstupné napätie] 3V/9V / 12V / 24V / 36V (môže byť prispôsobený podľa požiadavky)

[frekvencia charakteristiku] 50-60 Hz

Otvorené spôsobom

Režim chladenia] prirodzené chladenie

Jednofázový transformátor

[dĺžka šírka výška 78x70x65 MM]

[inštalačný otvor vzdialenosť] 95 MM

[výrobný cyklus]

Naše výrobky sú za normálnych okolností, po začiatku výrobnej zákazky, množstvo, aby za normálnych okolností 1 reach 2 Dni môžu byť dodané.Päť 00 Len nad 3 reach 4 Dni môžu byť dodané.

[cena popis]

Multi drôtu, multi ťuknite na položku, vysoký tlak, dlho, olovo a iné ceny okrem ďalšie.

Je potrebné, aby transformátora priatelia, prosím, volajte

Kontaktné číslo: 13857728408

QQ 362334683

Kontakt: Pán Yang

1 Shop pre továreň na priamy predaj , Predovšetkým zaoberá v rôznych typoch transformátorov, EI Typ transformátora, R Transformátor, toroidný transformátor, nové špeciálne transformátor (vysoká teplota, Mara pásky), sa Zaväzujú, spracovania, prerokúvania model výroba transformátor jadro, špeciálne transformátory, CD Typ transformátora napätia stabilizátor špeciálne napájací transformátor, trojfázové suché typ transformátora, SD trojfázové suché typ transformátora, vysokonapäťového transformátora (1 tisíc --5 000 voltov ) , SLD zdvíhanie transformátory, napájací adaptér, napájací transformátor, olej ponorený transformer maloobchod a veľkoobchod.Zabezpečiť svoje služby po predaji , Tak prosím buďte istí, kúpiť !

2 Shop, tak tovaru sú v druhu, streľba, ako výsledok streľby čas line problémy spôsobené farebný rozdiel medzi obraz a skutočné, je normálny jav.Prosím vás ubezpečiť, že Amoy priateľmi, kúpiť, ako napríklad potreba kúpiť viac ako jeden baby, prosím skúste použiť nákupný košík.Náš čas doručenia je, [výrobný cyklus] pod všeobecné podmienky nášho tovaru podľa objednávky na štart výroby, na výšku objednávky za normálnych okolností 1 reach 2 Dni môžu byť dodané.Päť 00 Len nad 3 reach 4 Dni môžu byť dodané.

3 Všetky transformátory môžete vidieť, sú produkty spoločnosti. .Dodacia lehota je rýchlejší ako všeobecné obchod 1 reach 2 Dni, náš denný čas doručenia je v popoludňajších hodinách 4 mieste --5 mieste , dostanete jeden deň skôr v ten deň , Tak potom budete mať ho tak ďaleko, ako je to možné, 5 platba Vopred , aby sme mohli včasné doručenie vám !

4 Baby, budete mať dieťa, pred pôrodom , všetci Sme boli prísne testované a testované. Ak je nepredvídateľné poškodenie prepravného procesu, je potrebné ju vymeniť. , Predávajúci len mať jedno poštovné .Pre prospech nás všetkých , pozrite si Prosím balenie opatrne pri registrácii sa pre tovaru. , Prosím, prihláste sa, ak existuje zjavné poškodenie. !

Poštovné poznámka:

1 A uložiť predvolené kuriérskej spoločnosti Shentong, Yuantong, Azory, rým, daily express, ak nie je konkrétne vyjadriť aj predvolené kuriéra, nie sú, prosím kontaktujte nás a dohodnúť sa na doručení; predvolené logistiky Debon logistiky a kúpiť viac produktov našej spoločnosti nákladnej podľa skutočnej hmotnosti platby nákladné , Pre váš prospech , Aby sa počet dieťa platby čas, informujte nás, ak chcete upraviť nákladnej cenu , Pokiaľ je to možné v nákladnej neznamená, že ste penny , Nechceme vás informovať na úhradu nadmerný náklad, a my nie vrátenie !

2 A obchod, s cieľom zaistiť včasné dodávky, ale vzhľadom na kuriér ako tretích strán, poskytovateľov služieb, a nie je možné určiť presný čas doručenia, všeobecné Jiangsu, Zhejiang a Shanghai pre 1-2 Dni, v iných oblastiach ako 3-5 Dní, ak nie je možné prísť včas, ale tiež nádej, že si vaše pochopenie.

Mať čas venovať pozornosť expresné doručenie poplatok, kuriérske poplatky do rôznych oblastí.Vitajte hovory na diskusiu.

Ďakujeme za vašu podporu!!Prajem vám každý deň mať dobrú náladu slnka!Služba nie je dobré miesto tiež dúfam, že odpustiť!

Ak ste dostali nejaké otázky, skontaktujte sa s pracovníkom obchodu ihneď, sa budeme snažiť v našich silách, aby sa vysporiadať s vami!

Nezabudnite na uloženie dobré hodnotenie, povzbudiť sa navzájom o ^______^ tešíme sa na vás opäť.

Majte prosím na pamäti, náš obchod Oh, ktoré chcete pridať ako priateľa!Nie je potrebné kontaktujte, prosím, oh!

Poznámka: ak sú dva modely odkaz, podľa vlastných potrieb, aby sa spýtajte sa predajcu, cena.Rôzne modely majú rôzne ceny.Inak, predávajúci bude loď podľa predvolený model alebo ich častí.

 

Súvisiace produkty

EI66 transformer 30W DB-30VA 220V na 12V napájací transformátor AC AC12V 2.5
€22.87
Výrobcov priame transformer malý transformátor napájací transformátor 380V 12V/5VA 13X20
€71.21
10W EI Feritové Jadro Vstupné 220V 50Hz Vertikálna Montáž Elektrický Napájací Transformátor Napätia
€2.73
5 Stanovuje EE25 5+5pin Transformer Cievky PC40 Feritové Jadro Vertikálne
€2.63
Ideálna Dióda Solárne Anti-spätnou Nabíjania Batérie Proti spätnému toku Energie Paralelné 75V30A 2.2 pán
€13.76
Stabilné 500W, AC 220V na 110V Napätia Prevodník jednofázový Transformátor Napájací Adaptér pre Transformátory
€62.72
YHDC TE4117 Moc 5VA 220V Vstup Výstup 2*12V Vaccum Epoxidové Zapuzdrené PCB Zváranie Oddeľovací Transformátor
€2.37